Skip to main content
Sports·MLB·Chicago Cubs
Chicago Cubs

Cubs MLB Baseball Odds 2026

CHC|25 graczy
Wolumen handlu$127.5M
Aktywne rynki169
Wskaźnik wygranych55%
Bilans47-38

Skład

Aktywni

GraczNazwa
C
Caleb Thielbar
#24
C
Carson Kelly
#15
M
Matthew Boyd
#16
M
Michael Conforto
#20
C
Colin Rea
#53
M
Miguel Amaya
#9
A
Alex Bregman
#3
I
Ian Happ
#8
D
Dansby Swanson
#7
B
Bryse Wilson
#55
T
Trent Thornton
#49
S
Seiya Suzuki
#27
D
David Peterson
#19
J
Javier Assad
#72
N
Nico Hoerner
#2
R
Ryan Rolison
#33
K
Kevin Alcántara
#13
J
Jacob Webb
#71
J
Justin Dean
#1
T
Tyler Ferguson
#64
M
Michael Busch
#29
G
Gavin Hollowell
#46
P
Pete Crow-Armstrong
#4
J
Jordan Wicks
#36
P
Pedro Ramírez
#75

sports.teams.playerStats

sports.teams.hitters

PlayerAVGHRRBIRSBOPS
Pete Crow-Armstrong0.284174552200.880
Ian Happ0.22117415640.783
Dansby Swanson0.195114649100.657
Michael Busch0.2339453320.748
Seiya Suzuki0.26612393900.799
Nico Hoerner0.24343635120.661
Carson Kelly0.2764293000.753
Alex Bregman0.2426273920.676
Moisés Ballesteros0.2316231610.688
Matt Shaw0.2464202040.735

sports.teams.pitchers

PlayerWLERASOIPSV
Shota Imanaga564.3098.30
Colin Rea554.8084.31
David Peterson465.86073.71
Edward Cabrera545.1072.30
Ben Brown421.850681

sports.teams.teamStats

Chicago Cubs

85 GP
AVG0.241
HR99
RBI387
R416
SB59
OPS0.736
ERA4.21

Wszystkie rynki

Chicago Cubs Markets
St. Louis Cardinals vs. Chicago CubsSt. Louis Cardinals49%Chicago Cubs52%
Will there be a run scored in the first inning?: St. Louis Cardinals vs. Chicago CubsYes50%No50%
St. Louis Cardinals vs. Chicago CubsSt. Louis Cardinals27%Chicago Cubs73%
Will there be a run scored in the first inning?: St. Louis Cardinals vs. Chicago CubsYes49%No51%
St. Louis Cardinals vs. Chicago CubsSt. Louis Cardinals36%Chicago Cubs64%
Will there be a run scored in the first inning?: St. Louis Cardinals vs. Chicago CubsYes51%No50%
San Diego Padres vs. Chicago CubsSan Diego Padres49%Chicago Cubs52%
Will there be a run scored in the first inning?: San Diego Padres vs. Chicago CubsYes53%No48%
San Diego Padres vs. Chicago CubsSan Diego Padres43%Chicago Cubs57%
Will there be a run scored in the first inning?: San Diego Padres vs. Chicago CubsYes60%No41%
Spread: Chicago Cubs (-1.5)Chicago Cubs43%San Diego Padres57%
1st 5 Innings Spread: Chicago Cubs (-2.5)Chicago Cubs33%San Diego Padres68%
San Diego Padres vs. Chicago Cubs: O/U 11.5Over47%Under54%
1st 5 Innings Spread: Chicago Cubs (-1.5)Chicago Cubs43%San Diego Padres57%
1st 5 Innings Spread: San Diego Padres (-1.5)San Diego Padres24%Chicago Cubs77%
1st 5 Innings Spread: San Diego Padres (-2.5)San Diego Padres17%Chicago Cubs84%
San Diego Padres vs. Chicago Cubs: 1st 5 Innings O/U 2.5Over70%Under30%
San Diego Padres vs. Chicago Cubs: 1st 5 Innings O/U 3.5Over76%Under25%
San Diego Padres vs. Chicago Cubs: 1st 5 Innings O/U 4.5Over69%Under32%
San Diego Padres vs. Chicago Cubs: 1st 5 Innings O/U 5.5Over56%Under44%
San Diego Padres vs. Chicago Cubs: 1st 5 Innings O/U 6.5Over47%Under53%
Will the game go to extra innings?: San Diego Padres vs. Chicago CubsYes11%No89%
Toronto Blue Jays vs. Chicago CubsToronto Blue Jays38%Chicago Cubs62%
Spread: Toronto Blue Jays (-1.5)Toronto Blue Jays53%Chicago Cubs48%
Toronto Blue Jays vs. Chicago Cubs: O/U 7.5Over24%Under76%
1st 5 Innings Spread: Toronto Blue Jays (-1.5)Toronto Blue Jays50%Chicago Cubs50%
1st 5 Innings Spread: Chicago Cubs (-1.5)Chicago Cubs50%Toronto Blue Jays50%
1st 5 Innings Spread: Toronto Blue Jays (-2.5)Toronto Blue Jays50%Chicago Cubs50%
1st 5 Innings Spread: Chicago Cubs (-2.5)Chicago Cubs50%Toronto Blue Jays50%
Toronto Blue Jays vs. Chicago Cubs: 1st 5 Innings O/U 2.5Over50%Under50%
Toronto Blue Jays vs. Chicago Cubs: 1st 5 Innings O/U 3.5Over50%Under50%
Toronto Blue Jays vs. Chicago Cubs: 1st 5 Innings O/U 4.5Over50%Under50%
Toronto Blue Jays vs. Chicago Cubs: 1st 5 Innings O/U 5.5Over50%Under50%
Toronto Blue Jays vs. Chicago Cubs: 1st 5 Innings O/U 6.5Over34%Under67%
Will the game go to extra innings?: Toronto Blue Jays vs. Chicago CubsYes48%No52%
Toronto Blue Jays vs. Chicago Cubs: O/U 6.5Over52%Under49%
Toronto Blue Jays vs. Chicago Cubs: O/U 10.5Over51%Under50%
Toronto Blue Jays vs. Chicago Cubs: O/U 4.5Over88%Under13%
Toronto Blue Jays vs. Chicago Cubs: O/U 5.5Over75%Under25%
Toronto Blue Jays vs. Chicago Cubs: O/U 8.5Over51%Under49%
Toronto Blue Jays vs. Chicago Cubs: O/U 9.5Over51%Under49%
Spread: Chicago Cubs (-2.5)Chicago Cubs41%Toronto Blue Jays60%
Spread: Chicago Cubs (-1.5)Chicago Cubs49%Toronto Blue Jays52%
Spread: Toronto Blue Jays (-4.5)Toronto Blue Jays40%Chicago Cubs60%
Spread: Toronto Blue Jays (-2.5)Toronto Blue Jays46%Chicago Cubs55%
Spread: Toronto Blue Jays (-3.5)Toronto Blue Jays39%Chicago Cubs61%
Spread: Chicago Cubs (-3.5)Chicago Cubs40%Toronto Blue Jays60%
Will there be a run scored in the first inning?: Toronto Blue Jays vs. Chicago CubsYes56%No44%

O Chicago Cubs

Często zadawane pytania

Polymarket aktualnie oferuje 169 aktywnych rynków dla Chicago Cubs (CHC) z ponad $127.5M łącznego wolumenu. Możesz handlować na zwycięzcach meczów (moneyline), spreadach, totalach (over/under) i innych rynkach. Każdy rynek wyceniany jest jako implikowane prawdopodobieństwo. Nowe rynki są dodawane w miarę postępu harmonogramu Chicago Cubs.

Na podstawie ostatnich meczów, Chicago Cubs ma wskaźnik wygranych 55% z bilansem 47-38. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek MLB na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Chicago Cubs wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Chicago Cubs rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $127.5M obrotu na rynkach Chicago Cubs, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących MLB. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Chicago Cubs — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Chicago Cubs, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za CHC na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Chicago Cubs. Jeśli kupisz udziały CHC po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze MLB drużyn jak Chicago Cubs. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Jun 30, 2026 7:09 am ET