Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·MLB·Cleveland Guardians
Cleveland Guardians

Guardians MLB Baseball Odds 2026

CLE|25 graczy
Wolumen handlu$176.0M
Aktywne rynki0
Wskaźnik wygranych52%
Bilans85-77

Skład

Aktywni

GraczNazwa
J
José Ramírez
#11
A
Austin Hedges
#27
S
Shawn Armstrong
#43
F
Foster Griffin
#22
R
Rhys Hoskins
#8
B
Blake Perkins
J
Jo Adell
#7
M
Matt Festa
#52
N
Nathaniel Lowe
#46
B
Brayan Rocchio
#4
J
Joey Cantillo
#54
D
David Fry
#6
S
Steven Kwan
#38
D
Daniel Schneemann
#10
D
Daniel Espino
#41
A
Angel Martínez
#1
H
Hunter Gaddis
#33
P
Patrick Bailey
#16
S
Slade Cecconi
#44
L
Logan Allen
#26
P
Petey Halpin
#0
C
Cade Smith
#36
A
Angel Genao
#17
T
Tanner Bibee
#28
K
Kyle Manzardo
#9

Player Stats

Hitters

PlayerAVGHRRBIRSBOPS
Jo Adell0.24023947050.699
Brayan Rocchio0.253157366200.704
Chase DeLauter0.287166762110.820
Nathaniel Lowe0.25217643800.761
Angel Martínez0.254186249110.755
Travis Bazzana0.245155756190.743
José Ramírez0.235125371370.688
Kyle Manzardo0.21513394000.684
Rhys Hoskins0.17913383310.682
Patrick Bailey0.20610373130.607

Pitchers

PlayerWLERASOIPSV
Tanner Bibee7154.3601880
Parker Messick1292.560186.30
Gavin Williams1483.760184.30
Foster Griffin1563.60172.70
Joey Cantillo1193.6201590

Team Stats

Cleveland Guardians

162 GP
AVG0.239
HR162
RBI650
R678
SB146
OPS0.696
ERA3.78

O Cleveland Guardians

Często zadawane pytania

Na podstawie ostatnich meczów, Cleveland Guardians ma wskaźnik wygranych 52% z bilansem 85-77. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek MLB na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Cleveland Guardians wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Cleveland Guardians rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $176.0M obrotu na rynkach Cleveland Guardians, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących MLB. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Cleveland Guardians — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Cleveland Guardians, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za CLE na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Cleveland Guardians. Jeśli kupisz udziały CLE po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze MLB drużyn jak Cleveland Guardians. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 24, 2026 2:11 am ET