Skip to main content

Aby handlować w USA, wejdź na polymarket.us

Sports·MLB·Tampa Bay Rays
Tampa Bay Rays

Rays MLB Baseball Odds 2026

TB|25 graczy
Wolumen handlu$182.6M
Aktywne rynki357
Wskaźnik wygranych60%
Bilans98-64

Skład

Aktywni

GraczNazwa
N
Nick Martinez
#28
S
Steven Matz
#32
G
Garrett Cleavinger
#60
Y
Yandy Díaz
#2
J
Jorge Mateo
#9
F
Freddy Peralta
#51
G
Griffin Jax
#22
C
Cedric Mullins
#31
T
Tyler Wells
#68
D
Drew Rasmussen
#57
R
Ryan Vilade
#26
T
Taylor Walls
#6
C
Cole Sulser
#71
J
Jonathan Aranda
#8
N
Nick Fortes
#40
R
Richie Palacios
#1
B
Bryan Baker
#47
I
Ian Seymour
#61
L
Liam Hicks
#34
J
Junior Caminero
#13
C
Cam Booser
#62
K
Kevin Kelly
#49
J
Jonny DeLuca
#21
C
Chandler Simpson
#14
V
Victor Mesa Jr.
#25

Player Stats

Hitters

PlayerAVGHRRBIRSBOPS
Junior Caminero0.2764210110030.884
Jonathan Aranda0.27422927300.792
Yandy Díaz0.29322859330.805
Liam Hicks0.28418826630.801
Richie Palacios0.235105751170.704
Cedric Mullins0.205154856210.628
Jonny DeLuca0.266115044170.729
Ryan Vilade0.24511432830.750
Victor Mesa Jr.0.26014343790.825
Nick Fortes0.2586353300.680

Pitchers

PlayerWLERASOIPSV
Nick Martinez1563.101800
Drew Rasmussen1652.6701720
Freddy Peralta10114.4201690
Ian Seymour974.210132.72
Shane McClanahan1073.3601180

Team Stats

Tampa Bay Rays

162 GP
AVG0.258
HR169
RBI700
R736
SB164
OPS0.728
ERA3.72

Wszystkie rynki

Tampa Bay Rays Markets
Tampa Bay Rays vs. Milwaukee BrewersTampa Bay Rays51%Milwaukee Brewers50%
Will there be a run scored in the first inning?: Tampa Bay Rays vs. Milwaukee BrewersYes51%No50%
Tampa Bay Rays vs. Milwaukee BrewersTampa Bay Rays50%Milwaukee Brewers50%
Will there be a run scored in the first inning?: Tampa Bay Rays vs. Milwaukee BrewersYes51%No50%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay RaysMilwaukee Brewers63%Tampa Bay Rays37%
Will there be a run scored in the first inning?: Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay RaysYes50%No50%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay RaysMilwaukee Brewers51%Tampa Bay Rays50%
Will there be a run scored in the first inning?: Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay RaysYes56%No45%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay RaysMilwaukee Brewers49%Tampa Bay Rays52%
Will there be a run scored in the first inning?: Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay RaysYes45%No55%
Spread: Milwaukee Brewers (-1.5)Milwaukee Brewers35%Tampa Bay Rays66%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: O/U 6.5Over56%Under44%
1st 5 Innings Spread: Tampa Bay Rays (-1.5)Tampa Bay Rays34%Milwaukee Brewers67%
1st 5 Innings Spread: Milwaukee Brewers (-1.5)Milwaukee Brewers24%Tampa Bay Rays77%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: 1st 5 Innings O/U 0.5Over95%Under5%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: 1st 5 Innings O/U 1.5Over86%Under14%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: 1st 5 Innings O/U 2.5Over72%Under28%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: 1st 5 Innings O/U 3.5Over59%Under42%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: 1st 5 Innings O/U 4.5Over45%Under56%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: 1st 5 Innings O/U 5.5Over33%Under68%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: 1st 5 Innings O/U 6.5Over22%Under79%
Will the game go to extra innings?: Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay RaysYes11%No89%
Milwaukee Brewers Team Total: O/U 0.5Over77%Under23%
Milwaukee Brewers Team Total: O/U 1.5Over79%Under22%
Milwaukee Brewers Team Total: O/U 2.5Over62%Under38%
Milwaukee Brewers Team Total: O/U 3.5Over47%Under54%
Milwaukee Brewers Team Total: O/U 4.5Over35%Under66%
Milwaukee Brewers Team Total: O/U 5.5Over23%Under77%
Milwaukee Brewers Team Total: O/U 6.5Over15%Under85%
Milwaukee Brewers Team Total: O/U 7.5Over9%Under91%
Tampa Bay Rays Team Total: O/U 0.5Over72%Under28%
Tampa Bay Rays Team Total: O/U 1.5Over80%Under21%
Tampa Bay Rays Team Total: O/U 2.5Over63%Under37%
Tampa Bay Rays Team Total: O/U 3.5Over48%Under53%
Tampa Bay Rays Team Total: O/U 4.5Over34%Under66%
Tampa Bay Rays Team Total: O/U 5.5Over23%Under77%
Tampa Bay Rays Team Total: O/U 6.5Over15%Under85%
Tampa Bay Rays Team Total: O/U 7.5Over10%Under91%
Spread: Tampa Bay Rays (-4.5)Tampa Bay Rays10%Milwaukee Brewers90%
Spread: Tampa Bay Rays (-3.5)Tampa Bay Rays16%Milwaukee Brewers84%
Spread: Tampa Bay Rays (-2.5)Tampa Bay Rays23%Milwaukee Brewers78%
Spread: Tampa Bay Rays (-1.5)Tampa Bay Rays34%Milwaukee Brewers67%
Spread: Milwaukee Brewers (-2.5)Milwaukee Brewers25%Tampa Bay Rays76%
Spread: Milwaukee Brewers (-3.5)Milwaukee Brewers16%Tampa Bay Rays84%
Spread: Milwaukee Brewers (-4.5)Milwaukee Brewers10%Tampa Bay Rays91%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: O/U 1.5Over96%Under4%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: O/U 2.5Over96%Under5%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: O/U 3.5Over86%Under14%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: O/U 4.5Over79%Under21%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: O/U 5.5Over65%Under35%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: O/U 7.5Over44%Under56%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: O/U 8.5Over37%Under64%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: O/U 9.5Over27%Under73%
Milwaukee Brewers vs. Tampa Bay Rays: O/U 0.5Over97%Under3%

O Tampa Bay Rays

Często zadawane pytania

Polymarket aktualnie oferuje 357 aktywnych rynków dla Tampa Bay Rays (TB) z ponad $182.6M łącznego wolumenu. Możesz handlować na zwycięzcach meczów (moneyline), spreadach, totalach (over/under) i innych rynkach. Każdy rynek wyceniany jest jako implikowane prawdopodobieństwo. Nowe rynki są dodawane w miarę postępu harmonogramu Tampa Bay Rays.

Na podstawie ostatnich meczów, Tampa Bay Rays ma wskaźnik wygranych 60% z bilansem 98-64. Możesz zobaczyć pełne wyniki na tej stronie. Ostatnia forma jest jednym z najsilniejszych czynników wpływających na kursy rynkowe.

Każdy rynek MLB na Polymarket ma strukturę pytania tak/nie — np. "Czy Tampa Bay Rays wygra?" Kupujesz udziały "Tak" lub "Nie" po bieżącej cenie rynkowej. Jeśli Twoja strona okaże się poprawna, udziały wypłacają $1 za sztukę. Jeśli nie — $0. Ceny aktualizują się w czasie rzeczywistym.

Wszystkie rynki Tampa Bay Rays rozstrzygane są na podstawie oficjalnych wyników, w tym dogrywki. Rynki moneyline rozstrzygają się na podstawie końcowego wyniku meczu. Rynki spread na podstawie marginesu zwycięstwa. Totale na podstawie łącznego wyniku.

Kursy Polymarket ustalane są przez prawdziwych traderów stawiających prawdziwe pieniądze. Z ponad $182.6M obrotu na rynkach Tampa Bay Rays, ceny agregują zbiorową wiedzę uczestników śledzących MLB. Rynki prognoz mają silną historię trafności.

Najważniejsze czynniki to ostatnie wyniki i forma, raporty kontuzji i zmiany składu, kontekst harmonogramu (sezon regularny vs playoff), historia bezpośrednich spotkań i gra u siebie vs na wyjeździe.

Tak. Ta strona to darmowe źródło do śledzenia wyników, wskaźnika wygranych i kursów na żywo Tampa Bay Rays — bez konta czy handlu.

Zarejestruj darmowe konto Polymarket i doładuj je kryptowalutą, kartą lub przelewem. Następnie wróć na tę stronę, wybierz aktywny rynek Tampa Bay Rays, wybierz stronę, wpisz kwotę i potwierdź.

Na Polymarket, cena każdej strony rynku reprezentuje implikowane prawdopodobieństwo. Cena 65¢ za TB na moneyline oznacza, że traderzy zbiorowo wierzą, iż istnieje około 65% szansy na wygraną Tampa Bay Rays. Jeśli kupisz udziały TB po 65¢ i wygrają, otrzymujesz $1 za udział — zysk 35¢.

Polymarket to największy na świecie rynek prognoz. Traderzy kupują i sprzedają udziały na wyniki z polityki, sportu, kryptowalut, finansów, technologii, kultury i esportu — w tym mecze MLB drużyn jak Tampa Bay Rays. Odwiedź polymarket.com.

Zaktualizowano Oct 25, 2026 11:40 pm ET